Tel/fax. 52/ 385 82 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Organizowanie turystyki mam zapisane w genach po dziadku, który w powojennej Polsce samodzielnie i pioniersko tworzył pierwsze zloty i rajdy turystyczne. Już jako nastolatek zaplanowałem dla kolegów pierwszy rowerowy rajd po Szlaku Piastowskim, w szkole średniej podróż autostopem do Paryża i pociągiem po Italii, czasy studenckie to niezapomniane rejsy żeglarskie, a od roku 1997 organizacją imprez turystycznych zajmuję się już profesjonalnie i nieprzerwanie aż do dzisiaj. Przez kilkanaście lat byłem kierownikiem działu rezerwacji świadczeń turystycznych, aż przyszła pora na spełnienie marzeń i założenie własnego Biura Podróży- bezpośredniego organizatora imprez. Z przyjemnością przedstawiam zatem Biuro Podróży Vervinci Travel.

Znajdziecie tu wiele różnorodnych wycieczek, zarówno popularnych tras, ale też takich, których do tej pory jeszcze nie było. Podróże z odnową, Ciekawe wycieczki objazdowe, Wypoczynek ze zwiedzaniem, Podróże kreatywne i Parki rozrywki Europy, Komfortowe wycieczki rowerowe – w każdym z tych działów czekają na Wasze odkrycie innowacyjne i atrakcyjne programy. Imprezy są realizowane w oparciu o moje 15-letnie doświadczenie, co gwarantuje dobrą organizację i  odpowiedni standard świadczeń. Wycieczki oferuję w wersji „Tylko dla wygodnych”, co m.in. znaczy, że nie znajdziecie tu imprez z nocnymi przejazdami. Przecież Wasze - i Waszych bliskich - bezpieczeństwo i wygoda są ważniejsze niż kilkadziesiąt euro zaoszczędzonych na noclegach, prawda? Uważam, że Turyści muszą być wypoczęci, by należycie cieszyć się podróżą, a kierowcy, by mogli bezpiecznie prowadzić autokar.

„Każda podróż jest ważna”. To hasło - misja mojej firmy. Dzięki niemu nieustannie pamiętamy o dobrej organizacji każdej naszej imprezy i zadowoleniu Klienta, który powierza nam swój cenny urlop.

Zatem – do zobaczenia na wycieczce, na pielgrzymce....bo każda podróż jest ważna!

Piotr Werwiński
właściciel
BP VERVINCI TRAVEL